Kontaktujte nás

1 tel.731 516 598
3 info@liberec-maliri.cz

V případě dotázů nás neváhejte kontaktovat. Děkuji Vám, Jaroslav Třešňák.

slide1

MALÍŘI POKOJŮ - LIBEREC

slide

Nabízíme kompletní malování bytů a pokojů.

slide2

NÁTĚRY FASÁD

slide

Provádímě kvalitní nátěry fasád.

slide3

NÁTĚRY PODLAH

slide

Provádímě kvalitní nátěry fasád.

slide4

NÁTĚRY STŘECH

slide

Provádíme rekonstrekce střech kvalitními nátěry

JAROSLAV TŘEŠŇÁK - malířské a natěračské práce Liberec tel. 731 516 598

NÁTĚRY BETONOVÝCH PODLAH

Pro nátěry podlah používají natěrači ověřené a kvalitní nátěrové hmoty, určené speciálně na beton. Nátěry na beton lze rozdělit do pěti skupin. Jsou to nátěry syntetické polymerátové nátěry, epoxidové a alkydové nátěry, polyuretanové systémy a disperzní vodou ředitelné akrylátové nátěry.

icon

Syntetické polymerátové nátěry

K úpravám betonu jsou využívány velmi často. Jejich hlavním zástupcem je polystyren, který dává nátěrům vůči vodě unikátní odolnost, stabilitu barevného odstínu a skvělou odolnost chemickou. Polymerátové nátěry jsou převážně používány u bazénů z betonu. Chlorkaučuk je dalším typem polymerátového pojiva, ale jeho použití je z hlediska ekologického velmi problematické vzhledem k přítomnosti chloru.

icon

Nátěry alkydové

Nátěry na alkydové bázi jsou celkem měkké a hodí se pro nátěry betonových ploch, které jsou méně namáhány (bazény, odpadní jímky).

icon

Epoxidové nátěry

Pro nátěry betonových podlah jsou epoxidové pryskyřice nejužívanějšími pojivy. Tyto nátěry jsou vhodné pro technické i pro dekorativní použití, vyznačují se chemickou a vysokou mechanickou.

icon

Polyuretanové systémy

Jednosložkové polyuretany mají skvělou chemickou a mechanickou odolnost a výborně odolávají okolním vlivům prostředí. Jsou velmi citlivé při skladování na vlhkost vzduchu. Polyuretany dvousložkové mají výbornou chemickou a mechanickou odolnost a výborně odolávají vlivům prostředí použitím tvrdidla. Aplikace těchto nátěrů se provádí na suchý povrch při nízké vlhkosti vzduchu.

icon

Nátěry akrylátové

Tyto nátěry obsahují styrenakrylátové či akrylátové disperze a jsou vhodné k úpravě méně mechanicky namáhaných ploch a střešních krytin. Dobře se aplikují a betonu poskytují dobrou ochranu.

Náš pracovní plánve 3 krocích

Své malířské zkušenosti uplatňujeme při práci v interiérech malování bytů, malování domů, kanceláří, škol, hotelů, bank, nebytových prostor, půdních vestaveb, reprezentativních prostor, ale i ve velkých prostorách.

icon

návrhy & konzultace

Po vzájemné konzultaci Vám pečlivě navrhneme vhodný způsob technologie renovace nové malby.

icon

design & výběr

Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější nátěrový materiál pro Váš nový interiér.

icon

práce & předání

Provedem kompletní odstranění starých materiálů a provedeme novou malbu do řádného předání.

Naše reference jsou spokojení zákazníci.
TOP